O mnie

Cześć! (:

Mam na imię Ksenia. Jeżeli masz chwilę, to zaparz dobrą herbatkę i rozgość się. Miło mi, że jesteś!

KSENKYOU to marka, która powstała z miłości do tworzenia. Zawsze lubiłam prace manualne, którymi następnie mogłam ozdobić otaczającą mnie przestrzeń. Tworzyłam „swój” własny klimat, niezależnie od tego, czy mieszkałam w akademiku w okresie studiów, czy już „na swoim” w mieszkaniu.

W chwili obecnej (jak często żartuję) jestem korpo-szczurem w dzień i makramową Ksenią w nocy. Spędzanie czasu z makramą jest dla mnie formą relaksu; do każdego projektu podchodzę z ogromnym skupieniem.

Jestem miłośniczką minimalizmu i naturalnych barw ziemi, które zdecydowanie królują w moich makramach. Wyplatam w większości w niefarbowanym beżu, natomiast ogromnie się cieszę, gdy mam okazję spróbować nowych odcieni.

Jestem trochę eco freakiem. W życiu prywatnym staram się ograniczać generowanie odpadów. Oczywiście w miarę moich możliwości. Jako KSENKYOU staram się również działać w zgodzie ze sobą. Właśnie dlatego w swoich projektach wykorzystuję naturalne sznurki bawełniane, częściowo pochodzące z odzysku, a Wasze zamówienia wysyłam w opakowaniach papierowych z użyciem taśmy papierowej.  

Tworząc w domowym zaciszu, czuję jak cały świat wokół mnie spowalnia. Otacza mnie absolutny spokój i harmonia, które staram się przelać na swoje projekty. Mam nadzieję, że udzielą się one także Tobie. 

Ściskam,
Ksenia

Co jest dla mnie ważne?

Jakość materiałów

W swoich projektach wykorzystuję wysokiej jakości sznurki bawełniane. Projekty najczęściej wyplatam w niefarbowanym beżu.

Kontakt z Wami

Bardzo mi zależy na tym, by każdy mój klient był zadowolony. Śmiało piszcie do mnie, jeśli macie jakieś pytania lub potrzebujecie rady.

Troska o środowisko

Sznurki, z których powstają Wasze zamówienia częściowo pochodzą z odzysku. Zamówienia pakuję bez użycia plastiku.

Czworonogi (:

Część zarobionej kwoty co miesiąc przekazuję do „Stowarzyszenia Uszy do Góry” dla psich i kocich kumpli naszego Syriuszka.